Як дивитися телепрограми через інтернет

OB-DJ292_samsun_G_20090325201136

У багатьох європейських країнах інтернет-телебачення так само поширене, як і звичайне. Пояснюється це тим, що доступ в інтернет в цих країнах здійснюється в більшості своїй по широкосмуговим каналам і на високій швидкості. Однак незважаючи на те, що в Росії і країнах СНД широкосмуговий доступ ще не так поширений, онлайн-телебачення вже досить популярно.

Вам знадобиться
— високошвидкісний доступ в інтернет;
— комп’ютер з сумісною відеокартою;
— плагіни для перегляду відео в інтернет.
телепрограма 2+2 на сьогодні
Інструкція
1Перед тим як повною мірою насолодитися зручністю інтернет-телебачення, обов’язково переконайтеся, що технічні можливості вашого комп’ютера і підключення до інтернету відповідають мінімальним вимогам. Так, для комфортного перегляду телепрограм через інтернет, рекомендується мати швидкість підключення не менше 1 Мб/с. В іншому випадку, вам доведеться дуже довго чекати кешування відео або дивитися телепрограму уривками.

2Проверьте наявність усіх необхідних кодеків для перегляду телепрограм через інтернет. Як правило, на більшості онлайн-телеканалів мовлення здійснюється за допомогою плагіна Adobe, однак, існують і менш поширені плагіни, наприклад, Silver Light від Microsoft.

3После того як ви перевірили ваше інтернет-з’єднання і наявність плагінів, виберіть канал (або канали) які ви б хотіли дивитися. Знайти бажаний канал можна за допомогою пошукових систем або ж – просто звернути увагу на той момент, коли по звичайному телебаченню називають сайт телеканалу. На такому сайті можна не тільки дивитися телепрограми, що йдуть у поточний момент, але і переглядати архівні записи телепрограм.

4Воспользуйтесь сайтом-агрегатором, якщо метою ваших пошуків є не програми одного телеканалу, а всі телепрограми, які ви дивитесь на телевізорі. На таких сайтах можна дивитися не тільки російські, але і більшість зарубіжних телеканалів.

5Скачайте і встановіть собі на комп’ютер клієнтське додаток, яке пропонує більшість сайтів-агрегаторів. В програмному забезпеченні, яке пропонується завантажити, існують розширені функції перегляду і запису інтернет-телепрограм. Наприклад, ви зможете записувати вподобані вам телепередачі за розкладом.

Оцените статью