imagesПеред будь-яким фермером на початку його шляху встає питання, яка сільгосптехніка ему потребна. Важливо купити найнеобхідніше, довговічне і надійне обладнання, при цьому бажано не переплативши. Мало хто може дозволити собі на початковому етапі придбати автопарк спецтехніки, вирішивши свої проблеми разом.

В більшості випадків і підприємці, і приватники діють за стандартним сценарієм. Згідно йому спочатку необхідно придбати трактор, а потім вже поступово по мірі необхідності комплекс підвісної додаткового обладнання. Це може бути і причіп для перевезення, і борона, і косарки, культиватори і багато іншого. Цей варіант придбання сільгосптехніки вважається найбільш рентабельним для приватників, початківців фермерів, невеликих господарств.

При виборі сільгосптехніки фахівці радять звертати увагу не стільки на марку, скільки на можливості найближчого дилерського центру, що пропонує до продажу цю спецтехніку. Наявність сервісного центру в безпосередній близькості і можливості покупки у будь-який час повного спектру запчастин буде величезним плюсом. Вибираючи техніку вже колишню у вживанні, варто провести незалежну експертизу, щоб оцінити ступінь зносу і рентабельність покупки, вивчити питання з наявністю запчастин даної марки в регіоні.

Крім того, важливо грамотно підійти до вибору шин, врахувати тип ґрунту і рельєф місцевості, особливо території, що підлягає обробці, розміри оброблюваного ділянки, наявність рослинності, планований графік експлуатації і ступінь навантаження, необхідну продуктивність, види робіт і багато іншого. У будь-якому випадку вартість спецтехніки для сільського господарства хоч і важлива, вона враховується далеко не в першу чергу. Набагато більше значить стан одиниці техніки, відсутність необхідності ремонту, його надійність і перспектива безперебійної роботи в найближчі кілька років.