Людина-надрив. Все його життя було натягнутою до неможливої межі струною. Коли вона обірвалася, величезна країна занурилася в печаль. Книги про Висоцького — це і його творча спадщина, і спогади про нього інших людей. Багатьом було і є що згадати про людину, яка горіла, як бікфордів шнур, і зігрівала своїм полум’ям всіх навколо. Вірші, тексти пісень, нотатки самого Володимира Семеновича. Численні мемуари та інтерв’ю тих, кому пощастило його знати або бути його другом. Одкровення коханих їм жінок. З книгами про Висоцького ви доторкнетеся до творчості і життя того, кого просто неможливо назвати померлою…

«Висоцький. Спасибі, що живий» Висоцький, Тугушев
Книга заснована на сценарії фільму. Це розповідь про кілька днів 1979 року. На гастролях в одній з республік Союзу герой переніс клінічну смерть. Поет, що страждає від неможливості жити, не озираючись і не боячись, і спецслужба, що стискає навколо нього кільце…

«Висоцький. На краю» Юрій Сушко
Ким же був той, чия особистість досі розбурхує нащадків? Геній, Бабій, егоїстичний цинік, поет, що страждає від неможливості реалізуватися? Чому він розлучався з дружинами? Хто з тих, хто називав себе його друзями, такими були? Яким було його недосяжне щастя?

«Володимир Висоцький. Життя після смерті» Віктор Бакін
Унікальне дослідження феномену Висоцького вже після смерті поета. Як поширювалася його спадщина, як руйнувалися міфи про нього, як відкривалася правда про його коротке життя. Як жила без нього величезна країна, яку Висоцький насправді досі не покинув…

«Володимир Висоцький: Я, звичайно, повернуся…» Федір Раззаков
Істинного поета робить легендою час. Висоцький став легендою, будучи ще живим. Після смерті він піднявся навіть над цим званням. Співак величезної країни, якого проводжали тисячі, а оплакували мільйони. Це-скрупульозна, без прикрас, хронологія його життя…

«Володимир Висоцький: козир у таємній війні» Федір Раззаков
Ці сторінки біографії Володимира Семеновича схожі на сенсацію. Вперше розмова піде про роль великого барда у зовнішньополітичному протистоянні Союзу і США. Книга руйнує стереотипи і міфи про життя Висоцького, припиняє хибне тлумачення фактів з його життя.

«Висоцький та інші. Пам’яті живих і мертвих» Володимир Соловйов
Ця книга не тільки про Висоцького, а й про поетів-сучасників. Це багатогранний портрет шістдесятників, погляд на ту епоху з усіх можливих точок зору. Справжні, об’ємні портрети знайомих нам імен, авторів знакових рядків і дійсно легендарних людей.

» Марина Владі та Висоцький. Француженка і бард» Федір Раззаков
Ця пара виглядає еталоном пристрасної одухотвореної любові. Вважається, що багато в чому Марина «зробила» Висоцького, закарбувавшись в рядках його віршів і пекучих нотах пісень. Але їхні стосунки були не тільки привабливою картинкою, вони таїли в собі несподівані аспекти…

«Мій брат Володимир Висоцький. Біля витоків таланту » Ірена Висоцька
Книга, наповнена унікальними фотографіями з домашнього архіву автора, і раніше були недоступні публіці. Сестра барда згадує його дитинство, розповідає про невідомі факти юності. Читач зможе зрозуміти, які обставини сформували особистість поета.

«Мій, твій, наш Володимир Висоцький. Про поета, пророка і людину» Володимир Жердєв
Про Висоцького все ще говорять, і ці розмови часто схожі на плітки: про його згубні пристрасті, його жінок, причини його падіння і смерті. Автор пропонує інший погляд на життя барда — погляд через його творчість, а не через скло незліченних келихів зі спиртним…

«Останній роман Володимира Висоцького» Юрій Сушко
Висоцький і його стосунки з жінками — тема спірна. Багато хто вважає, що саме невдалі шлюби і романи привели поета до такого фіналу. Але якою була б творчість поета без усіх цих жінок? Може, саме любов до них викувала кожну ноту пронизливих пісень Володимира?

«Секрет Висоцького» Валерій Золотухін
Ця книга про Висоцького — явище особливе. Це не спогади, припорошені пилом неминучого згладжування деталей. Це щирі миттєві записи. Щоденник. Це сповідь про кожного зафіксованого на папері миті, чесний і злегка сумбурний розповідь про поета…

«Друзі Висоцького: перевірка на відданість» Юрій Сушко
Друзі Висоцького були тими, хто не просто сидів з ним за одним столом. Це були люди, готові підставити плече, розділити радість звершень, витягнути з прірви відчаю. Вони були його сподвижниками, яскравими особистостями, кожен з яких закарбувався в історії.

«Подруги Висоцького» Юрій Сушко
Жінки, що оточували Висоцького, були дивно різними, але при цьому співзвучними. Вони були закохані в його талант, були співчутливі, співчутливі — і цим схожі. Кожна мала своїм неповторним «голосом», своєю філософією, і в композиції вони склали гармонію…

«Висоцький» Володимир Новіков
Це не просто біографія з пікантними подробицями, яких в житті Висоцького було чимало. Це спроба аналізу творчості барда, оцінка його місця в мистецтві тих років і наступних за смертю поета десятиліттях. Нові факти з життя неспокійної душі, що бентежить духа…

«Фотоспоминания о Высоцком» Дмитро Чижков
Це зібрання рідкісних фотографій відкриває завісу над невідомими моментами життя барда. Тут зібрані знімки не тільки Висоцького, але і його оточення, без якого уявити поета неможливо. Всі фото прокоментовані, книга містить спогади автора.

«Чотири вечори з Володимиром Висоцьким» Ельдар Рязанов
Це книга-бесіда, не схожа на звичайні біографії. Все видання скомпоноване з інтерв’ю з людьми, близькими до Висоцького: артистами, режисерами кіно, друзями, рідними людьми. Читач стане свідком і учасником їхніх особистих бесід, згадає улюблені пісні.

«Володимир Висоцький. Спогади» Давид Карапетян
Книга про цікавий період з життя Володимира Семеновича. Публіці про ті роки відомо мало. І ось тепер найближчий друг Висоцького, який перебував тоді з ним поруч, розповідає про їхні стосунки, про суперечливий характер барда, про його творчості того періоду.

«Володимир Висоцький. Яким пам’ятаю і люблю» Алла Демидова
Автор працювала разом з бардом з самого дня заснування знаменитого театру і до смерті Висоцького. Спільні постановки, репетиції, поїздки на гастролі, важливі концерти. Автор щиро розповідає про поета так, як його сприймала, описує його тепло й емоційно.

«Володимир Висоцький. По-над прірвою» Юрій Сушко
Ким була ця людина-надрив? Циніком, генієм, алкоголіком, блискучим артистом, бабієм — або всім відразу? В чому феномен такої неймовірної популярності його творчості? Чому він розлучався зі своїми жінками? У цій книзі — весь суперечливий Висоцький.

«Висоцький-дві або три речі, які я про нього знаю» Марлена Зимна
Книга була видана ще в 1998 році, але переведена на російську тільки зараз. У Польщі видання стало бестселером. Щире оповідання про факти з життя барда, раніше не відомих широкій публіці. Правдивий, наповнений незалежними судженнями розповідь про Висоцького.

«Таємні гастролі. Ленінградська біографія Володимира Висоцького» Лев Годованник
Унікальна книга про Висоцького, не заснована ні на одному раніше виданому джерелі. Весь матеріал був зібраний автором особисто. Це розповідь про ленінградському відрізку біографії великого барда і актора. Неупереджене журналістське розслідування та ексклюзивні факти.

«Таємна сім’я Висоцького» Борис Кудрявов
Цей роман з усіх любовних історій Висоцького залишився самим таємничим. Про нього не говорили ні самі фігуранти цього любовного зв’язку, ні їх оточення. Результатом цього роману стало народження дочки. Автор книги спробував розкрити подробиці Таємної любові поета.